نشان آور دانش و مهارت آینده

شرح پروژه

بهار ۱۳۹۹ در حالی که شیوع بیماری کرونا، همه برنامه‌های اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و آموزشی را در تحت تاثیر قرار داده و حالتی از بلاتکلیفی و صبر و انتظار را بر تصمیمات مدیریتی حاکم کرده بود، مرکز ارتباطات و روابط عمومی شهرداری تهران در اقدامی شجاعانه و ابتکاری در تعامل با اداره کل برنامه ریزی و آموزش و با همکاری موسسه نشان‌آور دانش و مهارت آینده اجرای طرح “انتخاب و پرورش یکصد کارشناس متخصص روابط عمومی” را بر اساس نسخه بومی  استاندارد اروپایی (ESCO) در دستور کار قرار داد‌.

در این راستا؛ پس از فراخوان عمومی برای ۱۵۰۰ نفر کارکنان بخشهای روابط عمومی در شهر تهران، رزومه و سوابق ۱۶۵ نفر مورد تایید اولیه قرار گرفت و پس از اولین جلسه توجیه عمومی که در ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ با حضور جناب آقای دکتر تقوی نژاد معاون روابط عمومی مرکز ارتباطات شهرداری تهران، مدیران روابط عمومی مناطق ۲۲گانه و کارشناسان ارشد شرکت‌کننده در طرح و نیز مدیرعامل موسسه نشان‌آور و مدیر دپارتمان روابط عمومی، برگزار شد، فرآیند ارزیابی و سطح‌بندی کارشناسان به طور رسمی آغاز گردید.

در گام نخست؛ کاتالوگ، تیزرها، شیوه‌نامه‌ها و تعاریف خبرگی‌ها در میان ذی‌نفعان توزیع و برگه‌های خوداظهاری محتوی جداول عناوین مهارت‌ها و دانش‌ها و شایستگی‌ها از هر یک از معرفی‌شدگان، اخذ گردید.

در مرحله بعد؛ کارشناسان موسسه نشان‌آور نسبت به بررسی و طبقه‌بندی رزومه‌ها، برگه‌های خوداظهاری و نیز فیلم معرفی ویدئویی ارسالی توسط هر یک از داوطلبان اقدام نموده و انجام مصاحبه توجیهی و تخصصی را برنامه‌ریزی نمودند.

در سومین مرحله؛ با انجام مصاحبه‌های انفرادی یکایک داوطلبان توسط هیات ژوری دپارتمان روابط عمومی شامل آقایان دکتر حمید شکری خانقاه، دکتر داود زارعیان، دکتر حمید ضیایی‌پرور، آقای جواد قاسمی، آقای حسین پرسان فومنی، همچنین آقای دکتر بصیر زرافشان پور به عنوان مدیر پروژه و همراهی و نظارت دکتر حمیدرضا کمالی مدیرعامل موسسه (طی مرداد و شهریور ۹۹) از آشنایی کامل داوطلبان با نظام‌نامه طرح و مزایای آن، اطمینان حاصل گردید.

در چهارمین مرحله؛ بارگذاری مدارک و مستندات مهارتی و دانشی واجدان صلاحیت اولیه از طریق درگاه neshanavar.com تا پایان مهرماه ۱۳۹۹ انجام پذیرفت.

در مرحله پنجم؛ بررسی کلیه مستندات ارائه شده توسط هیئت ژوری بر اساس نسخه بومی استاندارد اروپایی (ESCO) با لحاظ میانگین نمره اکتسابی برای هر خبرگی و نیز اعمال بارم‌ها و ضرایب مربوطه انجام گردید و  گزارش نهایی در تاریخ ۵ آذر ۱۳۹۹ در ۲۳۰ صفحه به مدیر کل روابط عمومی شهرداری تهران تقدیم گردید.

 

تاریخ شروع پروژه : ۱۲  خرداد ۱۳۹۹

تاریخ اتمام  پروژه : ۰۵   آذر   ۱۳۹۹

نشان آور دانش و مهارت آینده
نشان آور دانش و مهارت آینده

تصاویر مصاحبه ها

فیلم معرفی شرکت کنندگان

گواهینامه شهرداری

نشان آور دانش و مهارت آینده

تقدیر نامه شهرداری

نشان آور دانش و مهارت آینده

اخبار و اطلاعیه ها

گزارش پیشرفت پروژه

گزارش پیشرفت

” طرح انتخاب و پرورش یکصد کارشناس متخصص روابط عمومی شهرداری تهران”

خرداد تا آذر ۹۹

درصد پیشرفت پروژه ۱۰۰%

جامعه هدف  ۱۵۰۰ نفر

0
ارائه محتوای آموزش سواد شایستگی حرفه ای
0
دریافت گزارش خود ارزیابی
0
صلاحیت سنجی ( شخصیتی/ اخلاقی/ انگیزشی)
0
ثبت نام در سایت و تشکیل پرونده
0
معرفی شدگان
0
برگزاری آزمون و صدور گواهی سواد شایستگی
0
بارگذاری مستندات
0
ارزیابی
0
انجام مصاحبه تخصصی توسعه شغلی

فایل های راهنما

فیلم های آموزشی

راه های ارتباطی

فرم ارتباط با مدیر پروژه

ارتباط با کارشناسان پروژه

کارشناس پروژه

راه های ارتباط :

 

شماره ی واتساپ :   ۰۹۲۰۲۰۲۸۸۲۰

شماره ی دبیرخانه  :  ۲۲۸۴۱۹۶۰ - ۰۲۱