تهران میزبان نخستین همایش استانداردهای جهانی روابط عمومی

یکی از برنامه‌های دانشگاه فرانسوی Methodologica Governance University در راستای توسعه دانش، مهارت و انتقال تجربه اندوخته اتحادیه اروپایی در سطح بین‌المللی است که در پاریس طراحی، برنامه‌ریزی و اجرا می‌شود.

نیروی انسانی در دنیای امروز به عنوان سرمایه واقعی ملت ها (شرکت‌ها، سازمان‌ها و نهادها) دارای ارزش فراوانی است و در حقیقت مهمترین دارایی رقابتی آنها به شمار می‌رود و در این بین فرهیختگان عرصه روابط عمومی، علاوه بر اینکه به اهمیت فوق‌العاده آن واقف‌ اند، از این سرمایه بیشترین بهره را می‌برند و سعی در مدیریت تعامل سازنده میان مدیران بالادستی، کارکنان و مشتریان و مخاطبان دارند.

در حال حاضر ESCO علاوه بر ایران، دارای نمایندگی‌های فعال در برخی کشورهای غرب آسیا، شمال آفریقا همینطور چین بوده و با الهام از سازوکار مصوب نهاد اجرایی اتحادیه اروپا و همکاری نمایندگان رسمی خود در مناطق مختلف جهان، اقدام به بومی‌سازی این استانداردها و اجرای آن می‌کند.

شکری‌ خانقاه دبیرکل نخستین همایش استانداردهای جهانی روابط عمومی  :

روند کار چندان پیچیده نیست ولی ظرافت‌های خاص خود را دارد. به این ترتیب که بعد از ارائه تعریف دقیق، و جامع از هر حرفه و شغل، فرآیندهای کاری به صورت میدانی مورد مطالعه قرار گرفته و برای اجرای صحیح و به موقع هر یک، مجموعه‌ای از دانش‌های نظری و کارگاهی (مهارتی) و نیز تجربه عملی در نظر گرفته می‌شود و در نهایت پس از حذف عناوین مشترک، امتیاز خاصی به هر یک اختصاص داده شده و شاخصه‌های احراز شایستگی تعیین می‌شوند. با افزوده شدن تجارب موفق در توسعه شغلی (از طریق ترکیب دانش و مهارت با خلاقیت فردی) پایه و اساسی برای ارزیابی میزان مهارت حرفه‌ای شاغلان وسطح بندی آنان فراهم شود.

شکری‌خانقاه خاطرنشان کرد: علاقمندان جهت ثبت نام در نخستین همایش استانداردهای جهانی روابط عمومی می توانند با مراجعه به ( این صفحه ) ثبت نام خود را انجام و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۲۱۲۲۸۴۱۹۶۰ تماس حاصل کنند.

دبیرکل نخستین همایش استانداردهای جهانی روابط عمومی در ایران حضور در نخستین همایش استانداردهای جهانی روابط عمومی رایگان اعلام کرد که طی آن به شرکت کنندگان گواهینامه آموزشی اعطا می شود.

ممکن است مطالب زیر را بپسندید
نظر خود را بفرمایید :

آدرس ایمیل شما در سایت نمایش داده نخواهد شد.