امضای تفاهم نامه همکاری بین « موسسه نشان‌آور » و «پایگاه خبری اطلاع‌رسانی هنر هشتم»

دکتر حمیدرضا کمالی، مدیرعامل مؤسسه مشاوره خدمات کارآفرینی «نشان‌­آور دانش و مهارت آینده» مجری برنامه شایستگی سنجی با استاندارد اروپایی ESCO  و دکتر محمدرضا حقیقی، مدیرمسئول و صاحب امتیاز «پایگاه خبری اطلاع­رسانی هنر هشتم» و فصلنامه علمی پژوهشی «پژوهش­های نوین علوم ارتباطات» با امضای این تفاهم نامه، زمینه همکاری‌های دو و چندجانبه­ را با هدف هم افزایی علمی، آموزشی و ارتباطی در جهت توسعه شایستگی حرفه‌ای نیروهای ماهر و متخصص فعال در حوزه ارتباطات (رسانه و روابط عمومی) فراهم نمودند تا از این طریق ضمن افزایش شایسته سالاری در سازمان­ها و بهبود سرمایه اجتماعی متخصصان، درخشش بیش از پیش نیروی ماهر ایرانی در عرصه ملی و بین المللی ممکن گردد.

 

 

ارزیابی و سطح بندی نیروهای مجرب فعال و صدور «شناسنامه حرفه­‌ای» برای آنان و نیز برگزاری دوره­های آموزش کارگاهی ارتقای مهارت و ایجاد فرصت­ های کارورزی نیز از محورهای این همکاری است.

 

مؤسسه «نشان‌آور» به عنوان یک موسسه خلاق در حوزه رتبه­ بندی سطوح شایستگی حرفه­ ای که نمایندگی انحصاری شایستگی‌سنجی حرفه­ای با استاندارد اروپایی ESCO را در کارنامه خود دارد، تاکنون مهارت‌سنجی بخشی از کارکنان شهرداری تهران و نیز ده ها نفر از مدیران حوزه‌های منابع انسانی، روابط عمومی، رویداد، بازاریابی و رسانه را انجام داده و در بهمن ماه ۱۳۹۹ همایش «استانداردهای بین ­المللی روابط عمومی» را با حضور مقامات عالی کشوری و بیش از سه هزار مخاطب بر بسترهای مجازی در فرهنگسرای نیاوران برگزار کرده است. این موسسه علاوه بر امضای قرارداد با «دانشگاه فنی و حرفه­ ای» با سازمان­ها و انجمن­ های مختلف نظیر «انجمن صنفی مدیران منابع انسانی کشور» و «اتحادیه شرکت­های فنی مهندسی حفاظت الکترونیک» تفاهم­نامه همکاری دارد و از ظرفیت محتوایی، کادر علمی، فناوری هوشمند ارزیابی و تجربه اجرایی مناسبی برخوردار است.

«پایگاه اطلاع ­رسانی هنر هشتم» که با مجوز رسمی معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان یک پایگاه اطلاع رسانی تخصصی در حوزه روابط عمومی فعالیت می کند، سالهاست که علاوه بر رصد و انعکاس اخبار و تحولات مربوطه در کنار فصلنامه علمی «پژوهش­های نوین علوم ارتباطات» به توسعه و تعمیق فرهنگ عمومی و تخصصی توجه داشته و در تعامل نزدیک با استادان، دانشجویان متخصصان و فعالان حوزه روابط عمومی تلاش دارد ضمن ثبت تجربیات حرفه­ای آنان به مرجعی علمی برای پژوهشگران این حوزه تبدیل گردد.

انتظار می‌رود با همکاری طرفین، بزودی فرایند شایستگی‌سنجی حرفه‌ای بر اساس اولویت­های تعیین شده آغاز گردد. سازمان­ها و نهادهای علاقه‌مند به شناسنامه­دار نمودن نیروهای ماهر خود می‌توانند از طریق

neshanavar. com نسبت به کسب اطلاعات بیشتر اقدام نمایند.

ممکن است مطالب زیر را بپسندید
نظر خود را بفرمایید :

آدرس ایمیل شما در سایت نمایش داده نخواهد شد.